Mâine: € 19,0283 lei 0,0626 $ 17,6449 lei 0,0024

Manager Regional

Moldindconbank

Responsabilităţile postului:

  • Oferirea suportului practic subdiviziunilor comerciale în vederea menținerii clienților existenți și atragerii clienţilor potenţiali;
  • Oferirea suportului practic cu ieșirea la fața locului, subdiviziunilor comerciale în vederea impulsionării vânzării tuturor produselor şi serviciilor bancare oferite de către Bancă;
  • Evaluarea eficienţei proceselor existente care se reflectă asupra rezultatelor din vînzări şi înaintarea propunerilor de optimizare a acestora;
  • Oferă suportul subdiviziunilor independente în elaborarea și implementarea produselor bancare.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare economice în domeniul financiar-bancar;
  • Experiență de lucru: minim 2 ani în domeniul bancar (preferabil în domeniul creditării);
  • Cunoașterea reglementărilor în vigoare privind activitatea bancară;
  • Cunoaşterea limbilor română și rusă, engleză (un avantaj);
  • Cunoașterea PC la nivel avansat.
  • Permis de conducere cat. B.

Profilul candidatului:

  • Abilități de vânzare și negociere;
  • Capacitate de organizare și control;
  • Spirit de inițiativă;
  • Capacitate de analiză și sinteză;
  • Abilități manageriale

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul și o scrisoare de intenţie la adresa [email protected]

Doar persoanele selectate vor fi contactate.