Azi: € 19,4554 lei 0,0972 $ 16,8437 lei 0,0148
Mâine: € 19,5195 lei 0,0641 $ 16,8824 lei 0,0387

Asistent Executiv

Beneficiile pe care le oferă banca:

  • Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
  • Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
  • Oficiul exact în centrul Chișinăului;
  • Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil (Luni - Vineri, 08:30 - 17:30).

Responsabilităţi principale:

  • Gestionează agenda Comitetului de Direcție (CODIR) inclusiv managementul întâlnirilor de afaceri;
  • Asigură buna organizare a şedinţelor (întocmirea agendei, perfectarea proceselor verbale, pregătirea sălii);
  • Asigură desfășurarea în bune condiții a activității zilnice de birou (corespondenta, fax, e-mail, telefoane);
  • Perfectează si actualizează rapoartele destinate Președintelui Băncii;
  • Efectuează, la solicitarea Președintelui Băncii, traducerea documentelor de serviciu.

Cerinţe:

  • Studii superioare;
  • Cunoaşterea  fluentă a limbilor: română, engleză şi rusă;
  • Abilități excelente de operare PC;
  • Abilităţi înalte de comunicare - scrisă şi verbală;
  • Capacitate de organizare şi stabilire a priorităților;
  • Experienţă în posturi similare va constitui un avantaj.

Aplică CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md.

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332