Azi: € 20,1545 lei 0,0660 $ 17,9087 lei 0,0295
Mâine: € 20,1353 lei 0,0192 $ 17,8916 lei 0,0171

Specialist credite persoane fizice / persoane juridice

Victoriabank

Specialist credite persoane fizice / persoane juridice.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil;
  • Tichete de masa în valoare de 45 lei/zi;
  • Investigații medicale profilactice;
  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Atribuţiile de bază şi responsabilităţile postului:

  • Identificarea şi atragerea clienţilor Persoane fizice / Persoane juridice;
  • Monitorizarea portofoliului de clienţi;
  • Vânzarea produselor şi serviciilor bancare;

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Studii superioare cu profil economic;
  • Experienţă bancară minim 1 an;
  • Cunoștințe avansate de aplicare MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • Abilități analitice și planificare;
  • Orientare spre procese și rezultat;
  • Capacitate de a lucra individual și în echipă.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa de e-mail: hr@vb.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 57 63 94.