Sondaj

Din punct de vedere al finanțelor personale, anul 2018 va fi ...

Jobs arrow Victoriabank

Șef secție, direcția Corporate

Chisinau

Responsabilităţile postului:

  • Analiza portofoliilor de credite;
  • Analiza sectoarelor economiei naţionale;
  • Asigurarea contactului permanent cu clienţii corporativi, promovarea produselor, atragerea clienţilor corporativi noi;
  • Asigurarea realizării unui proces eficient de vânzări încrucişate;
  • Administrarea unui portofoliu de clienți corporativi.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare economice în domeniul financiar;
  • Abilități de evaluare a situației financiare a clienților corporativi;
  • Abilități de “vânzător”;
  • Capacități bune de comunicare şi relaţionare;
  • Cunoașterea produselor bancare;
  • Abilități manageriale, organizatorice;
  • Cunoștințe avansate a limbilor: română, engleză și rusă.

Persoanele interesate să candideze la postul respectiv sunt rugate să transmită CV-rile la adresa e-mail: hr@vb.md

Vor fi contactate doar persoanele care corespund tuturor cerințelor față de candidat.