Azi: € 19,0909 lei 0,1177 $ 17,6425 lei 0,0482
Mâine: € 19,0283 lei 0,0626 $ 17,6449 lei 0,0024

Project Manager

OTP Bank

Beneficiile pe care le oferă banca:

  • Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
  • Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
  • Oficiul exact în centrul Chișinăului;
  • Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:30- 17:30).

Principalele responsabilităţi:

  • Realizarea proiectelor băncii;
  • Asigurarea comunicării în cadrul proiectului;
  • Gestionarea riscurilor proiectului;
  • Executarea corectă a proiectului prin respectarea perimetrului, termenilor şi bugetului alocat;
  • Predarea produsului final conform cerinţelor business.

Cerinţe:

  • Studii superioare cu profil economic sau în domeniul IT;
  • Cunoaşterea procedurilor şi produselor bancare;
  • Experienţă de activitate în sistemul financiar-bancar de minim 2 ani;
  • Experienţa în gestiunea proiectelor va fi un avantaj;
  • Cunoştinţe avansate ale limbii engleze.

Profilul candidatului:

  • Abilităţi de comunicare, organizatorice şi de planificare;
  • Spirit de echipă, abilităţi sociale şi flexibilitate;
  • Orientare spre rezultate şi client;
  • Rezistenţă la stres;
  • Spirit inovativ si cognitiv.

Aplică CV-ul la adresa electronică: [email protected]

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332.