Sondaj

Cea mai sigură bancă din Moldova la momentul actual (octombrie - noiembrie 2017)?

Jobs arrow Victoriabank

Ofițer creditare

Chisinau

Responsabilităţile postului:

  • Analiza pieţii, identificarea și atragerea clienţilor potenţiali;
  • Monitorizarea portofoliului de clienţi;
  • Analiza gradului de încadrare a clientului în criteriile de eligibilitate pentru produsele bancare;
  • Vânzarea produselor şi serviciilor bancare.

Cerinţe față de candidat:

  • Studii superioare cu profil economic;
  • Cunoașterea produselor şi serviciilor bancare;
  • Abilităţi de vânzare a produselor creditare bancare;
  • Capacități de a negocia şi comunica cu clienţii;
  • Cunoaşterea fluentă a limbilor: română, engleză și rusă.

Profilul candidatului:

  • Abilităţi de analiză şi sinteză;
  • Capacitate de organizare personală;
  • Abilităţi de comunicare şi orientare spre client;
  • Rezistenţă la situaţii de stres.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr@vb.md.

Vor fi contactate pentru interviu doar persoanele care corespund cerinţelor menţionate.