Azi: € 19,7469 lei 0,0058 $ 17,5708 lei 0,0458

Manager produse creditare Retail

Victoriabank

Manager produse creditare Retail, direcția Produse Non-Card PF.

Responsabilități:

  • implementarea și coordonarea activității de creditare a persoanelor fizice;
  • dezvoltarea parteneriatelor în domeniul creditării;
  • organizarea training-urilor pentru angajații din sucursale/ agenții implicați în procesul de creditare;
  • identificarea noilor canale de vânzare.

Profilul candidatului:

  • studii superioare economice;
  • experiență de muncă minim 3 ani în domeniul creditării;
  • abilități de vânzare;
  • capacitate de a lucra individual și în echipă;
  • abilități dezvoltate de comunicare verbală și scrisă;
  • orientare spre rezultat.

Beneficii:

  • salariu competitiv și alte beneficii financiare;
  • program de muncă stabil;
  • tichete de masa în valoare de 45 lei/zi;
  • oportunități de dezvoltare profesională.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul prin e-mail la adresa hr@vb.md cu indicarea poziției pentru care aplică.