Azi: € 19,6490 lei 0,0750 $ 17,2186 lei 0,0197

Manager Produs

Mobiasbanca

Manager Produs, Secţia Piaţă Persoane Fizice, Departamentul Strategie şi Marketing.

Beneficii pe care le oferă banca:

  • Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
  • Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
  • Oficiul exact în centrul Chișinăului;
  • Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
  • Pentru că promovăm stilul sănătos de viață vei beneficia de tichete de masă în valoare de 45 lei pentru fiecare zi lucrătoare;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:30-17:30).

Responsabilităţi:

  • Elaborarea/dezvoltarea ofertei de produse a băncii raportate la necesităţile clienţilor, resursele băncii şi oportunităţile de pe piaţă într-un mod superior competitorilor băncii;
  • Segmentarea pieţei şi selectarea grupelor ţintă de clienţi, care vor fi trataţi în cadrul acţiunilor de marketing şi campaniilor promoţionale planificate spre lansare;
  • Elaborarea şi implementarea măsurilor de majorare a gradului de echipare cu produse a clientului - persoană fizică, precum şi de creştere a fidelităţii clientului faţă de produsele Băncii;
  • Crearea planurilor de lansare şi promovare pentru produsele şi serviciile băncii din segmentul pieţei persoanelor fizice şi urmărirea executării lor;
  • Crearea şi dezvoltarea produselor (ofertelor) sau serviciilor cu propuneri de modificări de preţuri aferente.

Cerințe:

  • Experienţă  de muncă în sistemul bancar;
  • Cunoaşterea produselor şi serviciilor bancare din segmentul pieţei persoanelor fizice;
  • Cunoaşterea legislaţiei în domeniul produselor bancare destinate persoanelor fizice;
  • Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel, PowerPoint;
  • Cunoaşterea limbii române, ruse şi engleze;
  • Studii superioare cu profil economic.

Aplică CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332.