Azi: € 19,6302 lei 0,0146 $ 16,7901 lei 0,0009

Inginer carduri

Banca Comercială Română Chișinău S.A. anunță concurs pentru postul Inginer carduri.

Misiune post: realizează activitățile necesare alimentarii și exploatării bancomatelor băncii si emiterea fizică a cardurilor bancare.

Responsabilități

  • Gestionează procesul de monitorizare a rețelei de bancomate in vederea asigurării alimentarii cu numerar;
  • Participă la procesul de alimentare a bancomatelor cu numerar;
  • Realizează activitățile tehnice specifice pentru personalizarea cardurilor.

Cerințe față de candidat

  • Studii superioare: tehnice/economice (se admit studenți  din ultimul an de facultate);
  • Experiență de lucru în posturi similare constituie un avantaj;
  • Cunoștințe de lucru pe calculator (MS Office: Powerpoint, Excel, Word, MS Project);
  • Cunoștințe de limbi străine de circulație internaționala (engleză) și limba rusă;
  • Permis de conducere categoria B.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV la Departamentul Resurse Umane și Comunicare sau prin e-mail: resurse.umane@bcr.md.

Vor fi contactate doar persoanele selectate.